środa, 13 listopada 2013

Uroczysta sobota w szkole i w przedszkolu

Sobota 28 stycznia obfitowała w szereg wydarzeń w szkole. Już od godziny 9,00 uczniowie wszystkich klas bawili się na tradycyjnym balu noworocznym. Rodzice najmłodszych uczniów zadbali o ciekawe i barwne przebrania dla swoich milusińskich. Wspólnie ze swoimi wychowawcami oraz z zabawnie przebranymi wodzirejami  uczniowie wesoło bawili się w sali gimnastycznej. Tańcom towarzyszyły konkursy i ciekawe układy taneczne prezentowane przez animatorów.  Humor i dobra zabawa wszystkim dopisywała, co widać na zdjęciach. Rodzice zadbali również o słodki poczęstunek dla dzieci.
Po południu na godzinę 16,00 przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich niedawnego święta Dnia Babci i Dziadka. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi gośćmi, którzy mogli podziwiać swoje wnuczęta.Dzieci oraz zespół uczniów przygotował piękny występ jasełkowo- karnawałowy. Wszyscy mogli podziwiać nie tylko ciekawą scenerię, ale również układy taneczno-choregraficzne  w wykonaniu najmłodszych. Ich występ uświetniły piękne stroje. Dla swoich dziadków dzieci przygotowały  upominki oraz wręczyły babciom kwiaty. Po występach, seniorzy wzięli udział w tradycyjnej biesiadzie. Biesiadę umiliła pani Julia Markiel swoją grą na heligonce. Biesiada dla seniorów, to okazja do pośpiewania znanych piosenek biesiadnych, ze specjalnego śpiewnika przygotowanego na tę okazję.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg uroczystości. Specjalne podziękowania składamy tym, którzy przygotowali poczęstunek w formie pysznych wypieków. Dziękujemy mamom,  które uszyły dla występujących stroje oraz zadbały o obsługę gości, ojcom dzieci dziękujemy za pomoc przy budowie sceny i porządkowaniu sali.Zdjęcia z tej uroczystosci można obejrzeć w naszej galerii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.